اکسسوری‌هایی که چهره پوشیدنی‌ها را تغییر داده‌اند

گوشی‌های هوشمند و ساعت‌های هوشمند تنها چیزهای هوشمندی نیست که وجود دارند، اشیاء زیادی وجود دارند که کمتر شناخته شده‌اند مثل جواهرات هوشمند.

جواهراتی که عنوان هوشمند را یدک می‌کشند اکنون توان این را دارند که به عنوان ثبت کننده فعالیت‌ها، از بین برنده استرس و دستیار کامل ورزش عمل کنند.

این روزها فناوری با سبک زندگی بسیاری از ما پیوند خورده است. متخصصان، جواهراتی را که روزانه بسیاری از ما استفاده می‌کنیم را نیز به اشیاء هوشمندی تبدیل کرده‌اند. چیزهایی فراتر از یک تزئین.

جواهرات هوشمند کنونی قابلیت مدیریت ورزش، خواب و فعالیت‌ها، از بین برنده استرس، منشی همراه و یا کارهای خاص دیگر را دارند.

در ادامه به بررسی بهترین زیورآلات هوشمند خواهیم پرداخت.

۱- ردیاب سلامتی لیف اربن بلابیت

لیف اربن بلابیت

لیف اربن بلابیت آویز زیبایی از کامپوزیت چوب است که به صورت گردن‌آویز، دستبند و سنجاق سینه، می‌شود از آن استفاده نمود. در واقع این آویز یک ردیاب فعالیت‌ها و مانیتور خواب با ویژگی‌های مفید می‌باشد. همچنین حسگر استرس آن در زمان‌های پرتنش به شما کارهای کاهش استرس را یاد آوری خواهد نمود. قابلیت دیگر برای خانم‌ها ردیابی چرخه قاعدگی و حاملگی می‌باشد. هشدارهای مختلف از جمله مثل هشدار برای نشستن های طولانی، یاد آوری مدیتیشن و ضد آب بودن در حد دوش گرفتن از مزیت‌های دیگر لیف اربن بلابیت است.

۲- انگشتر هوشمند رینگلی لوکس

رینگلی لوکس

انگشتر رینگلی لوکس دارای یک سنگ قیمتی بزرگ و پایه‌ی طلا زیبا است که توانایی ردیابی فعالیت‌های روزانه را دارد.

در واقع رینگلی لوکس فعالیت‌های پایه را از قبیل تعداد گام‌ها، مسافت و میزان کالری‌های مصرف شده را ثبت می‌کند. شما می‌توانید اهداف روزانه تعیین و در زمان رسیدن به آنها آلارم دریافت کنید.

نکته جالب این انگشتر در آلارم های سفارشی سازی شده و متفاوت آن است. چهار ویبره و پنج نور با رنگ‌های مختلف که می‌توانند با آلارم‌ها ست شوند. پشتیبانی از صدها اپلیکیشن و گوشی‌های هوشمند مختلف از مزایای دیگر آن است.

رینگلی لوکس به شما این امکان را خواهد داد که برای تمرینات همراه با هدایت صوتی آلام های ویبره‌ای تنظیم کنید تا برایتان پیش‌آگاهی ذهنی فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *